RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 24Сен

  Думаю, багато хто помітив, що встановлення сходів між ЖК Купава та ОСББ Шевченко 4-А закінчено і пророблено дірку у паркані для проходу.

  “Кришували” процес депутати Броварської міської ради Петро Базишин та Вадим Андрієвський – мешканці ЖК Купава. Докладніше про те, як прибудинковий конфлікт мешканців мікрорайону депутат розсудив на власну користь гарно описано на “Маєш Право Знати”.

  Звичайно, як сходи поставили, так їх можна і зрізати. Питання в іншому: нам, мешканцям будинку ОСББ “Шевченко 4-А” необхідно самостійно визначитись з тим, як нам буде зручніше. Наразі думки мешканців розділилися:

  – одна частина мешканців – ЗА те, щоб можна було швиденько ходити до двору Купави: там багато у кого живуть родичі, друзі, дитячий майданчик сучасніший, та ще й автівку можна припаркувати і повернутися швиденько додому;

  – інша частина – ПРОТИ, адже пам’ятають купи сміття, які ми не встигали вивозити. Говорячи мовою цифр, витрати на вивіз сміття зменшились з 1500 до 1000 грн на місяць після ліквідації проходу. Та й жити у прохідному дворі менш затишно.

  – є й третя точка зору – точка зору бізнесу (магазин, який у нас відкрився). Вони дуже ЗА те, щоб через наш двір проходило більше людей, які б частіше заходили до магазину.

  У серпні 2011 року противники проходу вирішили його перекрити, а тепер активувалися захисники проходу, написавши навіть листа до міського голови Ігоря Сапожка з проханням про підтримку.

  Із особистого спілкування точно знаю, що і прихильників, і противників проходу серед нас досить багато.
  Для когось сплатити додаткові 500 грн щомісяця не проблема, хтось взагалі не сплачує внесків, тому йому байдуже – у кожного свої міркування.

  Правління ОСББ рішень з цього приводу не ухвалювало.
  У будь-якому випадку вважаю, що діяти необхідно виключно у правовій площині, а не так, як звикли діяти наші броварські депутати.

  Будуть ідеї з цього приводу – пишіть!

  Сергій Іллюхін

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 22:00

  Метки: , , ,