RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 04Авг

  Собрание жильцов состоялось! :)
  Присутствовали собственники около 30 квартир дома.

  Обсудили множество вопросов, среди них: ремонт крыши, шумы в подвале, подготовка к отопительному сезону, освещение, ремонт дверей, обновление детской площадки, установка шлагбаума, видеонаблюдения, забора, борьба с бурьянами на придомовой территории.

  Хочу отметить, что собрание прошло весьма продуктивно и конструктивно. Так что думаю, что собираться будем регулярно, ориентировочно раз в месяц. Следующее собрание – в сентябре 2011 года.

  Протокол собрания можно скачать отсюда: Протокол №2

  Протокол №2
  Загальних зборів членів ОСББ «Шевченко 4-А»

  «04» серпня 2011 р.
  м.Бровари

  Присутні:
  • Голова правління ОСББ «Шевченко 4-А» Шафоростов В.Д.
  • Член правління ОСББ «Шевченко 4-А» Іллюхін С.М.
  • Власники 29 квартир №№ 1, 3, 19, 22, 26, 33, 41, 42, 47, 52, 56, 59, 62, 66, 69, 70, 77, 85, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106;

  Протокол обговорення

  Питання 1: Проблеми з дитячим майданчиком
  Слухали: Білобородого В.А., який звернув увагу на незадовільний стан дитячого майданчика, недостатню кількість піску та відсутність дерев’яних грибків. Шафоростов В.Д. розповів про аварійний стан грибків та причини їх демонтажу.
  Вирішили: розглянути можливість оновлення дитячого майданчика: доручити Білобородому В.А. обговорити з виробниками майданчиків ціни на продукцію, доручити Котляр Г.М. з’ясувати ціни на майданчики у КП «Служба замовника»

  Питання 2: Понаднормові шуми насосів у підвалі будинку
  Слухали: Шафоростова В.Д., який розповів про стан насосів та причини понаднормового шуму, про державні комісії, які досліджували це питання та їх приписи до БДБК «Меркурій» на усунення даних дефектів. Шафоростов В.Д. розповів про можливі шляхи усунення цієї проблеми за кошти мешканців будинку та орієнтовну вартість робіт.
  Рішень по даному питанню не приймалося.

  Питання 3: Проблеми з паркуванням у дворі будинку
  Слухали: Оксентюка В.Д., який звернув увагу на те, що деякі з паркувальних місць у дворі будинку становлять загрозу для машин, які маневрують у дворі. Було запропоновано відмітити ці місця на парковці.
  Рішень по даному питанню не приймалося.

  Питання 4: Проблеми з опаленням
  Слухали: Шафоростова В.Д., який розповів про необхідність проведення робіт щодо підготовки до опалювального періоду: проведення гідравлічних випробувань вартістю 10000 грн, здійснення перевірки теплового лічильника вартістю 5000 грн. Мороз О.Й. звернула увагу на те, що в минулому опалювальному сезоні опалення було увімкнуто занадто сильно і запропонувала примусово обмежувати тиск теплоносія у трубах. Білобородий В.А. заперечив, що на останніх поверхах 4-го під’їзду батареї часто бувають холодні, тому зменшувати тиск теплоносія недопустимо. Оксютенко В.Д. зазначив, що встановлення індивідуальних теплових лічильників у квартирах дозволило б усім мешканцям економити на опаленні. Шафоростов В.Д. заперечив, що такий підхід може шкідливо вплинути на функціонування системи опалення.
  Вирішили: Терміново до початку опалювального сезону виконати вказані роботи, дозволити використати для оплати робіт кошти ОСББ. Доручити Котляр Г.М. розглянути можливість залучення інших служб для виконання вказаних робіт.

  Питання 5: Необхідність ремонту залізних дверей міжквартирних переходів
  Слухали: Шафоростова В.Д., який звернув увагу присутніх на те, що ремонт залізних дверей, які були пошкоджені внаслідок недбалого користування мешканцями будинку, має здійснюватися за рахунок мешканців відповідного поверху.
  Рішень по даному питанню не приймалося, заперечень не надходило.

  Питання 6: Кладові приміщення у підвалі будинку
  Слухали: Мороз О.Й., яка повідомила, що у підвалі будинку є близько 5 кладових приміщень, а голова правління не надає мешканцям доступу до них. Шафоростов В.Д. повідомив, що вказані приміщення використовувалися незаконно, підвали є неподільною власністю співвласників будинку і рішення про їх використання у якості кладових приміщень може прийматися лише загальними зборами. Після того, як у підвалі будинку невідомими було зірвано пломби на лічильниках у теплопункті, правлінням ОСББ було прийнято рішення про повну заміну замків, щоб унеможливити доступ сторонніх людей до підвалу. До того ж Мороз О.Й. має можливість забрати свої речі з підвалу у будь-який час, але лише за участі голови правління.
  Вирішили: Заборонити використання підвалів у якості кладових приміщень. За згодою загальних зборів у майбутньому можливо розглянути питання про надання частини приміщень мешканцям на правах оренди.

  Питання 7: Початок сплати внесків до ОСББ
  Слухали: Мороз О.Й., яка звернула увагу, що за липень 2010 р. мешканцями були отримані платіжки і від ОСББ, і від БДБК «Меркурій»
  Вирішили: Початок сплати внесків до ОСББ – липень 2010 р., платіжки БДБК «Меркурій» не оплачувати.

  Питання 8: Проблеми із протіканням даху будинку
  Слухали: Доленко Н.В. та Цибульського А.І., які розповіли про проблеми з протіканням даху через протікання води між стиками залізних листів крівлі. Котляр Г.М. звернула увагу, що проблема даху – спільна проблема всіх мешканців будинку.
  Вирішили: Скласти кошторис ремонтних робіт по ліквідації протікань даху будинку. Доручити Іллюхіну С.М. скласти відомість по збору мешканцями будинків коштів на ремонт, провести поквартирне опитування готовності мешканців внести кошти на ремонт, розрахувати розмір внеску кожної квартири у ремонті даху.

  Питання 9: Освітлення поверхів
  Слухали: Білобородого В.А., який звернув увагу на те, що лампочки на поверхах часто перегорають і не замінюються ОСББ. Шафоростов В.Д. проінформував присутніх, що для нормального функціонування освітлення розпочато встановлення діодів, які перешкоджають передчасному перегоранню лампочок – і лише після цього встановлюються лампочки. В даний момент роботи проведені у підвалі та на перших поверхах під’їздів. Найближчим часом планується закупити ще 100 діодів і продовжити роботи по освітленню. У під’їзді №1 проблеми з фазою, які мають бути вирішені лише з залученням відповідних спеціалістів.
  Вирішили: Провести закупку діодів для ОСББ , продовжити роботи по освітленню

  Питання 10: Проблеми з перепадами напруги
  Слухали: Оксентюка В.Д., який звернув увагу на часті перепади напруги у електричній мережі.
  Вирішили: Розглянути можливість встановлення єдиного стабілізатора (нормалізатора) напруги, доручити Петренко Н.І. з’ясувати рівень цін на таке обладнання.

  Питання 11: Встановлення шлагбауму та відеоспостереження
  Слухали: Іллюхіна С.М., який ознайомив присутніх з кошторисом робіт по встановленню обладнання. Оксентюк В.Д. запропонував використати замість шлагбауму автоматичні ворота.
  Вирішили: Питання встановлення шлагбауму та відео спостереження поки що відкласти

  Питання 12: Незадовільне обслуговування домофонів
  Слухали: Пількевича В.А., який поскаржився на неякісне виконання робіт ПП Артемовим. Скарги надійшли від квартир №№ 47, 59, 69.
  Вирішили: Попередити ПП Артемова про розрив договору у разі продовження такого рівня обслуговування.

  Питання 13: Встановлення забору на межі з комплексом «Купава»
  Слухали: Білобородого В.А., який підкреслив, що перекрити небажаний прохід можна швидко і якісно та пообіцяв виконати роботи за кілька днів. Іллюхін С.М. ознайомив присутніх з кошторисом робіт по встановленню бетонного забору.
  Вирішили: Уповноважити Білобородого В.А. на перекриття проходу до комплексу «Купава». Встановлення бетонного забору поки що не розпочинати.

  Питання 14: Викидання пакетів зі сміттям до смітників біля під’їздів.
  Слухали: Шафоростова В.Д., який розповів про численні факти викидання пакетів зі сміттям до смітників біля під’їздів, що перевантажує роботу двірника та призводить до розкидання сміття по двору будинку
  Вирішили: Осудити поведінку порушників та застосовувати до них методи колективного впливу

  Питання 15: Прибирання снігу у дворі будинку
  Слухали: Криштаповича О., який нагадав про засніженість двору взимку та запропонував подумати над шляхами вирішення проблеми
  Рішень по даному питанню не приймалося

  Питання 16: Покіс трави на прибудинковій території
  Слухали: Шафоростова В.Д., який повідомив, що знищення трави поки що здійснюється вручну і звернув увагу на необхідність покосу трави технічними засобами.
  Вирішили: Повернутися до даного питання весною 2012 р.

  Голова правління ОСББ «Шевченко 4-А»: (Шафоростов В.Д.)
  Секретар зборів, член правління: (Іллюхін С.М.)

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 23:59

  Метки: ,