RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Панель управления

Архивы публикаций

 • 24Сен

  Думаю, багато хто помітив, що встановлення сходів між ЖК Купава та ОСББ Шевченко 4-А закінчено і пророблено дірку у паркані для проходу.

  «Кришували» процес депутати Броварської міської ради Петро Базишин та Вадим Андрієвський — мешканці ЖК Купава. Докладніше про те, як прибудинковий конфлікт мешканців мікрорайону депутат розсудив на власну користь гарно описано на «Маєш Право Знати».

  Звичайно, як сходи поставили, так їх можна і зрізати. Питання в іншому: нам, мешканцям будинку ОСББ «Шевченко 4-А» необхідно самостійно визначитись з тим, як нам буде зручніше. Наразі думки мешканців розділилися:

  — одна частина мешканців — ЗА те, щоб можна було швиденько ходити до двору Купави: там багато у кого живуть родичі, друзі, дитячий майданчик сучасніший, та ще й автівку можна припаркувати і повернутися швиденько додому;

  — інша частина — ПРОТИ, адже пам’ятають купи сміття, які ми не встигали вивозити. Говорячи мовою цифр, витрати на вивіз сміття зменшились з 1500 до 1000 грн на місяць після ліквідації проходу. Та й жити у прохідному дворі менш затишно.

  — є й третя точка зору — точка зору бізнесу (магазин, який у нас відкрився). Вони дуже ЗА те, щоб через наш двір проходило більше людей, які б частіше заходили до магазину.

  У серпні 2011 року противники проходу вирішили його перекрити, а тепер активувалися захисники проходу, написавши навіть листа до міського голови Ігоря Сапожка з проханням про підтримку.

  Із особистого спілкування точно знаю, що і прихильників, і противників проходу серед нас досить багато.
  Для когось сплатити додаткові 500 грн щомісяця не проблема, хтось взагалі не сплачує внесків, тому йому байдуже — у кожного свої міркування.

  Правління ОСББ рішень з цього приводу не ухвалювало.
  У будь-якому випадку вважаю, що діяти необхідно виключно у правовій площині, а не так, як звикли діяти наші броварські депутати.

  Будуть ідеї з цього приводу — пишіть!

  Сергій Іллюхін

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 22:00

  Метки: , , ,

 • Поспілкувався сьогодні ввечері з автомобілістами — обурюються, що немає де припаркувати автомобілі — тепер мешканці Купави залишають авто на ніч у нашому дворі

  • Serg1

   Вот этот вопрос и должен быть предметом переговоров с ОСББ «Купава», чтобы они со своей стороны позаботились о устранении этой проблемы. При желании договариваться вариантов может быть масса, от установки шлагбаума до установки калитки, замыкающейся на ночь, и т.п.

   • Жодних конкретних пропозицій ми не почули. ОСББ «Купава» не діє, на рахунках коштів немає, чи ви хотіли, щоб вони Шафоростову у конверті кошти передавали?

    • Serg1

     А ви ревізуєте їхні рахунки? Я та інші мешканці їхні пропозиції чуємо, а ви чомусь ні!? Досить ворогувати, треба вести діалог з головою їхнього ОСББ, він цілком адекватна людина і готовий до переговорів

     • Так, Андрій Саук дійсно справляє дуже позитивне враження, ми готові були до переговорів. Рахунки я звісно не ревізую, але знаю, що діяльність вони ще ведуть, тому можливо якісь кошти на рахунку і є, але не регулярні надходження

 • и некоторые считают это достаточным основанием ставить машины на тротуар :-(

 • Serg1

  Каждый имеет на собственную точку зрения. Непонятно только, почему Вы не договариваете один момент: ОСББ «Купава» предлагало вам найти компромисс и договориться, например, чтобы они частично оплачивали вывоз нашего мусора, или установили видеонаблюдение за нашим двором, или помогли установить эл.шлагбаум на въезде в наш двор, или калитку на проходе в «Купаву», которую на ночь их консьерж мог бы замыкать, а утром снова открывать. Нормальные предложения. Но вы почему-то не захотели эти предложения обсуждать, пойдя на конфликт. А зря, проход все равно будет, т.к. этот забор принадлежит не нашему дому, а ЖК «Купава», это их забор и они вправе самостоятельно делать с ним все что захотят (сносить, переносить и т.п.). Наш дом на этот забор не имеет никаких прав. Так вот вопрос в том, что либо они этот свой забор вовсе снесут, и тогда у нас действительно будет даже не проходной, а проездной двор. Либо будет установлен цивилизованный проход. Так что лучше не враждовать, а сообща, пока не поздно, начать диалог и искать пути взаимовыгодного решения проблемы.

  • Відповідаю: наш цивілізований діалог закінчився після слів Петра Базишина: «прохід буде у будь-якому випадку, незалежно від того, хочете ви цього чи ні». Тоді у нас виникло логічне запитання: «А навіщо ви тоді до нас прийшли, якщо ви вже все вирішили без нас?»
   Буде так, як захочуть мешканці нашого будинку, а не так, як нам це нав’язуватимуть два знахабнілих депутати і не потрібно тут нав’язувати безвихідь

   • Serg1

    Їх теж можна зрозуміти, це їхній забор, вони нормально прийшли домовитись, а ви у позу: «ні» і все тут… Ну вони і відповіли вам, що зі своїм забором зроблять те, що захочуть. Чи може ви свій окремий забор почнете ставити? Чимало наших мешканців ЗА те, щоб був прохід, проте нашу думку ви проігнорували і нав»язуєте власну. Я щомісяця справно сплачую всі внески в ОСББ і прошу рахуватися також і з моєю та інших думкою

    • В тому то і справа, що правління ОСББ не має повноважень дозволити або заборонити такі речі — це компетенція загальних зборів, про що ми і повідомили пана Базишина та Андрію Сауку і пообіцяли винести це питання на обговорення, щоб вирішити його більшістю. Як бачите, у них була своя точка зору на дане питання

 • Serg1

  Доречі, тональність Ваших висловлювань про цих наших депутатів Броварської міськради така, що інколи складається враження, що очоливши осередок партії «Дем.альянс», Ви з місцевими депутатами стали з»ясовувати якісь власні партійні непорозуміння, які нічого спільного не мають з проблемами нашого будинку. Вибачте, але ОСББ з депутатами треба не ворогувати, а співпрацювати у вирішенні різноманітних питань. Нам партійна гризня з депутатами непотрібна. Дуже б хотілося вірити, що такі враження лише поверхові.

  • Я від місцевих депутатів, як і від влади вцілому, хочу виключно дотримання законності та правопорядку

 • comtesse

  Посмотрите, как хорошо устроились жильцы в комплексе «Соборный», что недалеко от нас. Их территория обнесена забором, и никто даже не подумает его сносить или прорезать в нем лазы. И не будет там никаких кочующих бомжей или наркоманов, и никто чужой не придет к ним выбрасывать свой мусор или ставить машину в их дворе.