RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 24Апр

  На жаль, минулорічна ситуація з відключенням гарячої води невдовзі після завершення опалювального сезону знову повторилась повідомляє броварський інтернет-ресурс “Маєш право знати”.
  І причина того, що сотні тисяч людей, які справно сплачують комунальні платежі, залишились без можливості прийняти душ чи ванну, залишилась та сама – заборгованість підприємств теплокомуненерго перед НАК “Нафтогазом”, щоправда, офіційно цю інформацію ніхто не хоче підтверджувати: ні комунальники, ні газовщики.

  Гаряча вода у броварських багатоповерхівках зникла вчора вранці. Як повідомляє сайт “Київ. Коментарі”, така сама доля спіткала всю Київську область. «Води немає у всій області. Відключили всю область. Газівники не дають газу. Коли включать, не можу сказати. Може скоро, може тільки до наступного опалювального сезону», – заявили в «Вишневе-Теплоенерго». Інформацію про відключення гарячої підтвердилий співробітники одного з міських ЖЕКів, які  повідомили, що в населеному пункті напередодні були опечатані всі котельні. Населення про відключення ніяк не попередили. Хто прийняв таке рішення і на яких підставах, невідомо. Не називаються також строки відновлення гарячого водопостачання. Як повідомив народний депутат Сергій Міщенко, у Центральній районній лікарні міста Борисполя, теплокомунсеть також відключила тепло і гарячу воду.

  У Київській області транспортування газу по розподільних трубопроводах, а також продаж газу здійснює ПАТ «Київоблгаз». На офіційному сайті цієї компанії з приводу відключення гарячої води по всій області з’явилось спеціальне повідомлення:

  ПАТ “Київоблгаз” повідомляє!

  Роз’яснення з приводу припинення газопостачання підприємствам теплокомуненерго

  Для підприємств, що здійснюють виробництво теплової енергії, прямим постачальником природного газу є НАК «Нафтогаз України» (згідно Постанови Кабінету Міністрів № 705 від 25.07.12 «Про визначення гарантованих постачальників природного газу»).  Тому зобов’язання ПАТ «Київоблгаз» перед теплогенеруючими підприємствами Київської області  обмежуються виключно транспортуванням природного газу в обсязі підтверджених НАК «Нафтогазом України» лімітів.

  “Відключення підприємств ТКЕ – це не самодіяльність «Київоблгазу», ми виконуємо розпорядження НАК «Нафтогазу», – прокоментував ситуацію Дмитро Дронов, начальник Департаменту обліку газу ПАТ «Київоблгаз».

  Відтак, очевидно, що вказівку припинити подачу газу для підігріву води для населення дав НАК “Нафтогаз”. Однак причини такого розпорядження у прес-службі національної компанії не коментують. На наше зауваження, що вже другу добу мешканці Київської області потерпають без гарячої води, а “Нафтогаз” досі не пояснив громадськості, що відбувається і коли відновиться гаряче водопостачання, у компанії сказали, що “незабаром підготують з цього приводу прес-реліз“.

  У ПАТ “Київоблгазі” нам також відмовились коментувати зникнення гарячої води у Броварах і порадили звернутись до КП “Броваритепловодоенергії” та запитати у них, “скільки ті заборгували НАК “Нафтогазу” та коли планують розрахуватись із боргами за газ“.

  У “тепломережі” обіцяють дати гарячу воду “вже найближчим часом” і провести перерахунок за “дні без води”

  garyacha-voda7
  “Маєш право знати” вдалось з’ясувати нові подробиці щодо відключення гарячої води у Броварах, від якого мешканці потерпають уже другий день. Зателефонувавши повторно до КП “Броваритепловодоенергія” ми змогли поспілкуватись із заступником директора Володимиром Чипаченком. Насамперед нас цікавило питання – коли ж нарешті у кранах броварчан з’явиться гаряча вода.

  Пан Чипаченко запевнив нас, що гаряче водопостачання з’явиться “вже найближчим часом“. На наше уточнююче запитання, що Ви маєте на увазі – день, кілька діб, тиждень чи місяць, він відповів: “Ми робимо все можливе, щоб якнайскоріше все владнати. Точніше я сказати не можу“.

  При цьому посадовець пообіцяв, що мешканцям не доведеться платити за ці дні без води, оскільки підприємтсвом буде зроблено перерахунок для населення.

  На пряме запитання “Чи пов’язане відключення гарячої води з наявністю боргів КП “Броваритепловодоенергія” перед НАК “Нафтогаз?”, представник КП сказав: “А у кого з підприємств нині немає боргів?”.

  Щоб з’ясувати суму заборгованості броварського комунального підприємства перед постачальниками газу, ми направили офіційний запит до НАК “Нафтогаз”. Також ми письмово  попросили прес-службу НАК надати офіційний коментар з приводу ситуації з припинення газопостачання для теплогенеруючих підприємств Київської області. У КП “Броваритепловодоенергія” шляхом подання запиту на інформацію ми теж поцікавились їхніми боргами перед “Нафтогазом” та “Київоблгазом”, а ще запитали, скільки яку заборгованість має населення Броварів під КП, щоб потім порівняти суми.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 20:08

  Метки: , ,