RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 04Окт

  СергійІллюхінДемАльянсСергій Іллюхін:

  Я вважаю, що жодних таємних домовленостей або змов у нашому ОСББ не має бути, а тому відповіді на поставлені правлінням ОСББ питяння я публікую у відкритому доступі. До кожної своєї відповіді я написав коментар, який обґрунтовує та пояснює мою позицію з конкретного питання.
  Сподіваюсь на аналогічну відкритість від інших мешканців будинку, щоб краще зрозуміти хто і чому голосує ЗА або ПРОТИ конкретної пропозиції.

  Я не задоволений роботою голови правління Білобородого і конкретно пояснюю, чому саме. Однак я не вважаю, що голова правління має вже зараз залишати свою посаду, натомість я пропоную йому змінити підхід до роботи.

  Звичайно, я підтримую створення ревізійної комісії, як цього вимагає і закон, і статут. Підртимую кандидатури членів ревізійної комісії, узгоджені на зборах 19.09.2013, а саме: Іллюхін С.М., Степанюк Т.В., Теплий А.І.

  НІ, я не вважаю, що ми маємо повернутися до старого тарифу і НІ, я не вважаю, що ми маємо залишити поточний тариф, оскільки фактичні витрати ОСББ не відповідають запланованим у кошторисі. Правління має розробити кошторис і тариф, згідно якого вони мають вести свою діяльність.

  Всі відповіді та пояснення у сканах моєї анкети нижче:

  a1
  a2
  a3
  a4
  a5

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 10:22

  Метки: , ,