RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 12Янв

  22 грудня 2011 року двома мешканцями нашого будинку були незаконно встановлені паркувальні блокіратори на парковці біля нашого будинку.

  Дані блокіратори були встановлені без жодних дозвольних документів. Не було ні дозволу виконавчого комітету Броварської міської ради, ні рішення загальних зборів ОСББ про встановлення блокіраторів, ні рішення правління ОСББ, ні розпорядження голови правління ОСББ – жодного дозволу, лише бажання даних осіб “притримати” паркувальне місце за собою.

  Парковка на прибудинковій території – це така ж спільна власність всіх співвласників будинку, як і підвали, горища, інші місця спільного користування.

  Згідно Закону України “Про ОСББ” (ст.10) питання про використання об’єктів, що перебувають у спільній власності членів об’єднання відносяться до виключної компетенції загальних зборів членів об’єднання.

  Згідно Статуту ОСББ “Шевченко 4-А” (ст.5.5) визначення обмежень на використання об’єктів, які перебувають у спільній власності членів об’єднання, та передачу їх у користування фізичним і юридичним особам є питанням, з яких рішення приймаються загальними зборами кваліфікованою більшістю голосів (3/4 голосів присутніх на зборах членів об’єднання).

  До тих пір, поки ми не виконаємо дані умови, будь-які блокіратори на парковці є назаконними. Їх встановлення є порушенням ст.152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”.

  Вчора голова правління ОСББ “Шевченко 4-А” вже отримав лист зі спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради. В листі повідомляється, що голова правління має здійснити демонтаж незаконно встановлених блокіраторів, інакше його буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП.


  Про необхідність демонтувати блокіратори вже повідомлено осіб, які їх встановили, і запропоновано самостійно їх демонтувати. В противному разі на порушників буде складено протоколи про адміністративні правопорушення, складено акт про демонтаж блокіраторів і здійснено їх зрізання.

  Проблема нормальної парковки вже давно обговорюється і наразі розробляється план її вирішення. Мешканцями було запропоновано розширити парковку за рахунок земель, що не використовуються. Люди, які погодяться профінансувати роботи, зможуть, за згоди інших мешканців, використовувати виділені паркомісця. Це буде вигідно для всіх: ті, хто має можливість профінансувати роботи, отримають зручне місце за рахунок новостворених паркувальних місць і звільнять місця для інших мешканців на існуючій парковці.

  Розпочався перепис осіб, які згодні профінансувати роботи. Активістами наразі розробляється план парковки, який ми можемо отримати після розширення. Коли ми його матимемо, обов’язково опублікуємо.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 22:14

  Метки: , , ,