RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 05Апр

  Дана публікація присвячена колегам з інших ОСББ, які зіткнулися з тією ж проблемою під час подання документів на відшкодування пільг, що і ми.

  Нещодавно до мене звернулась бухгалтер нашого ОСББ “Шевченко 4-А”, вона перебувала у відчаї: з квітня Управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради відмовляється приймати форму для розрахунку пільг у паперовому вигляді – натомість вимагають подавати звітність у цифровому вигляді, затвердженому наказом Міністерства.

  Після ознайомлення із законодавчою базою виявилось, що дійсно, вже давно підприємства та організації зобов’язані подавати форму “2-пільга” у паперовому та електронному вигляді. Формат файлів Міністерством затверджено, але жодного програмного забезпечення, яке могло б бути використано для редагування таких файлів, не розроблено. 

  Ця проблема виникла не лише в нашому місті. Фактично підприємства та організації поставлені перед вибором: або розробляйте власне програмне забезпечення, або купуйте готові програми сторонніх виробників.
  В Броварах мені відомо принаймні про 2 розробників, які вже пропонують своє програмне забезпечення для таких потреб: один “править” близько 400грн, інший – 100грн. Можливо, для великого підприємства це дрібниці, але для ОСББ-шників навіть 100грн – це вже проблема!

  З технічної точки зору створення такого файлу є дуже нескладним завданням. Міністерство затвердило 2 формати файлів: dbf та txt. При чому на відміну від dbf-файлу, txt-файл може бути без проблем відредаговано у будь-якому текстовому редакторі, але потрібно бути дуже обережним, щоб не зробити помилку.

  Оскільки для рідного ОСББ все-рівно необхідно було розробляти програмне забезпечення, я вирішив одразу зробити його загальнодоступним для всіх бажаючих, хто стикнувся з тією самою проблемою по редагуванню електронної версії форми “2-пільга”.

  Редактор доступний за адресою: http://zvit.pravo-znaty.org.ua/

  Якщо Вас переконуватимуть, що звіти можна подавати виключно у dbf-форматі, не вірте!
  Ми перевірили: текстові файли чудово завантажуються у систему Міністерства праці та соціальної політики. Просто зазвичай всі це роблять у застарілому dbf-форматі.

  Важливо! Інформація, яку Ви вводите на сторінці, жодним чином не зберігається на сервері. Я приділив безпеці даних особливу увагу: дані використовуються для генерації файлу і одразу видаляються.

  P.S. Це лише перша версія, найближчим часом планується зробити інтерфейс більш зручним та зрозумілим. Прошу використовувати, а найбільшою подякою для команди “Маєш Право Знати” буде Ваш [Like] або [Share] в соціальних мережах :)

  З повагою, Сергій Іллюхін

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 17:20

  Метки: , ,