RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 19Янв

  Псевдо-ремонт дороги біля нашого будинку напередодні візиту прем’єр-міністра Миколи Азарова проводило КП “Служба замовника”.

  Вчора ми отримали відповідь від броварського міського голови, в якій він підтверджує, що дійсно, 28.11.2011 року КП “Служба замовника” виконувало поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття біля нашого будинку, засипаючи дірки матеріалами фрезерування асфальтобетону.

  Також міський голова зазначає, що згідно ДБН В.2.3-7:2007 укладання асфальтобетонних сумішей потрібно проводити весною або влітку (навіщо тоді вони зробили це в листопаді?)
  Також нас заспокоюють: кошти з міського бюджету на виконання цих робіт не виділялися.

  Нагадаю, що правлінням ОСББ вже направлено звернення до міського голови з проханням усунути наслідки “ремонту”, виконаного комунальними службами.

  Також я планую надіслати звернення до Міністра регіонального розвитку і будівництва та Прем’єр-Міністра, повідомити про те, як відремонтували дорогу в Броварах напередодні їх візиту та запросити їх з повторним візитом, але цього разу вже без попередження, щоб вони могли на власні очі побачити розмір дірок в асфальті, які зробили працівники комунальних служб міста, готуючись до їх візиту.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 14:53

  Метки: , , ,