RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 28Фев

  Повестка общего собранияПитань для загальних зборів багато і обговорювати їх, як раніше неодноразово відзначалося читачами, потрібно не на сайті, а на загальних зборах мешканців.

  Одначе, щоб не допустити балагану, порядок денний зборів та перелік питань для обговорення будуть складені попередньо і внесення змін до нього безпосередньо під час зборів заохочуватись не буде.

  На сьогоднішній день я вважаю за потрібне внести до порядку денного зборів наступні питання:

  Загальне

  * Заслухати звіт голови правління ОСББ Шафоростова В.Д. щодо фінансових та господарських результатів діяльності об’єднання;

  * Заслухати звіт голови ревізійної комісії ОСББ Мороз О.Й. стосовно результатів фінансових перевірок роботи ОСББ.

  * Розглянути новий склад ревізійної комісії; (можливо, будуть самовисуванці?)

  Благоустрій

  * Відновити глухий паркан з усіх сторін внутрішньодворової території. Залишити єдиний вхід та в’їзд до будинку з боку вул.Проектної; (необхідно, щоб припинити всі дискусії щодо закриття наркопритону)

  * Доручити правлінню ОСББ розрахувати кошторис по встановленню шлагбауму на в’їзді до внутрішньобудинкової території зі сторони вул.Проектної, зібрати кошти з мешканців будинку та встановити шлагбаум з електронною системою безпеки, що дозволить впускати до двору лише транспортні засоби, що належать мешканцям або обслуговують мешканців будинку; (дуже багато мешканців звертались з цим проханням)

  Боротьба з порушниками

  * Встановити пеню за несвоєчасну оплату послуг з утримання будинку у розмірі 1% за кожен день заборгованості, починаючи з 30-го дня після виникнення заборгованості;

  Кошторис

  * Встановити розмір щомісячних внесків за послуги з утримання будинку у розмірі:
  – для мешканців 1 поверху – x,xx грн/кв.м.
  – для мешканців 2-10 поверхів – y,yy грн/кв.м.
  (з розміром оплати поки що не визначились, потрібно ще раз переглянути зарплати працівників об’єднання, інакше у нас не буде жодного)

  Ваші пропозиції та доповнення, шановні сусіди?

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 23:08

  Метки: , , , , ,