RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 11Окт

  Броварским горсоветом принято решение о финансировании ОСББ города в 2011-2012 гг. В этом году будет выделено 200тыс.грн, в следующем – 500тыс.грн.

  Деньги выдялеются на ремонт лифтов, ремонт и реконструкцию домов. Желаю всем коллегам удачного улова :)
  Мы начинаем готовить необходимые документы для участия в данной программе финансирования (учитывая наши проблемы с крышей и подвалом нам однозначно стоит принять участие в конкурсе).

  Текст решения №340-13-06 от 15.09.2011 “Про затвердження міської програми фінансової підтримки житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011-2012 роки“:

  БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Р І Ш Е Н Н Я

  Про затвердження міської програми фінансової підтримки житлово-будівельних
  кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011-2012 роки.

  Розглянувши подання управління житлово-комунального господарства від 08.09.11р № 02-564 , з метою забезпечення надійної експлуатації житлового фонду житлово-будівельних кооперативів (далі ЖБК) і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі ОСББ) та більш ефективного використання коштів міського бюджету, керуючись пунктом 22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації і постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, фінансів і цін, Броварська міська рада

  В И Р І Ш И Л А :
  1. Затвердити міську програму фінансової підтримки житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011-2012 роки (далі – міська програма).
  2. Управлінню житлово-комунального господарства Броварської міської ради внести пропозиції по внесенню змін до бюджету міста на 2011рік та до проекту бюджету на 2012 рік окремим рядком.
  3. Фінансовому управлінню Броварської міської ради проводити фінансування заходів міської програми в межах бюджетних призначень на відповідний фінансовий рік.
  4. Управлінню житлово-комунального господарства звітувати про хід виконання міської програми 1 раз на рік та подавати звіт на сесію Броварської міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

  Міський голова І.В.Сапожко

  м.Бровари
  від 15 вересня 2011 р.
  № 340-13-06

  Затверджено
  рішенням
  Броварської міської ради
  від 15.09.2011 №340-13-06

  Міська програма фінансової підтримки житлово – будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011-2012 роки .

  1.Загальні положення
  Міська програма фінансової підтримки ЖБК та ОСББ на 2011-2012 роки розроблена на виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.06р. № 45 “Правила користування жилими приміщеннями”, Постанови Кабінету Міністрів України від 05.05.97 №409 “Про забезпечення надійності безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж” та ст. 15 Житлового Кодексу.
  Головною метою міської програми є забезпечення надійності та безпечної експлуатації житлового фонду ЖБК та ОСББ міста.
  Виконання зазначених заходів дасть можливість продовжити термін безпечної експлуатації житлового фонду, а також буде значним фактором процесу створення ОСББ.

  2. Комплексні заходи міської програми фінансової підтримки ЖБК та ОСББ на 2011-2012 роки
  * Експертне обстеження та капітальний ремонт ліфтів, (перелік робіт та їх вартість визначається експертним висновком)
  * Експертне обстеження та капітальний ремонт житлових будинків (вартість робіт визначається за кошторисами окремо по кожному будинку)
  * Проведення реконструкції житлових будинків, виготовлення проектної документації, улаштування шатрових дахів, внутрішньо- будинкового інженерного обладнання водо-, теплопостачання, та водовідведення (вартість робіт визначається за дефектними актами та кошторисами окремо по кожному будинку)

  Умови включення житлового будинку ЖБК чи ОСББ на фінансування заходу згідно з програмою:
  1.Наявність акту обстеження технічного стану будинку;
  2.Наявність дефектного акту;
  3.Наявність кошторису;
  4. Затверджений загальними зборами розрахунок тарифу на утримання будинку;
  6. Наявність будинку в переліку будинків, затвердженому рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради, по яким буде проводиться фінансування.
  3. Заключне положення
  Фінансування заходів програми здійснюється в передбаченому законодавством порядку з коштів бюджету міста.
  При виділення коштів необхідно враховувати обґрунтованість платежів та членських внесків на утримання будинків ЖБК і ОСББ, та термін експлуатації будівель.
  Управлінню житлово-комунального господарства Броварської міської ради включити в бюджетні запити (окремим рядком) на видатки, пов’язані з виконанням міської програми.

  Міський голова І.В.Сапожко

  (взято с сайта Броварского городского совета)

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 21:43

  Метки: , ,