RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 15Дек

  Мы подготовили и отправили ответ на коллективное письмо, пришедшее от жильца нашего дома Немеровец Татьяны Анатольевны.

  Хочется отметить, что несколько месяцев назад мы уже предоставляли Немеровец Т.А. копию устава, но она тогда предпочла его порвать в клочья. Сейчас же ей снова его захотелось.

  Учитывая то, что бюджет ОСББ не резиновый и тратить деньги на изготовление копий мы не собираемся, Татьяне Анатольевне были предоставлены ссылки на страницы на сайте, где можно скачать цифровые копии всех необходимых документов.

  Также мы разъяснили, что входит в обязанности ревизора и кто общим собранием жильцов был выбран ревизором ОСББ (а именно, Мороз Елену Иосифовну).

  Текст ответа:

  Шановна Тетяно Анатолієвно!

  Розглянувши Ваш лист до голови правління ОСББ «Шевченко 4-А» Шафоростова В.Д., повідомляємо наступне.

  Згідно п.11 Статуту ОСББ «Шевченко 4-А» члени об’єднання зобов’язані своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні платежі. Однак станом на 01.12.2011 р. заборгованість кв.№16 (власник: Немеровець Т.А.) по внескам до ОСББ «Шевченко 4-А» становить 1040,00 грн. (16 місяців), внески не сплачувались жодного разу. Тому наступними загальними зборами членів ОСББ буде розглядатися питання про виключення таких злісних неплатників зі складу членів ОСББ.

  Водночас хочемо зауважити, що більшість інформації, що запитана Вами, була оприлюднена на офіційному веб-сайті ОСББ «Шевченко 4-А» (http://shevchenko4a.brovary.org) і є загальнодоступною для всіх мешканців будинку.
  Зокрема:
  • Статут об’єднання: http://shevchenko4a.brovary.org/nashe-osbb/ ;
  • Кошторис, затверджений загальними зборами мешканців будинку 22.04.2010 р.: http://shevchenko4a.brovary.org/nashe-osbb/ ;
  • Фінансовий звіт щодо руху коштів на рахунках ОСББ: http://shevchenko4a.brovary.org/buhgalteriya-osbb/ ;
  • Фінансовий звіт щодо використання коштів об’єднання: http://shevchenko4a.brovary.org/buhgalteriya-osbb/rashody-osbb/ ;
  • Фінансовий звіт щодо надходження коштів від співвласників будинку: http://shevchenko4a.brovary.org/buhgalteriya-osbb/dolzhniki-osbb/ ;
  • Протоколи загальних зборів мешканців будинку: http://shevchenko4a.brovary.org/nashe-osbb/ ;

  Повідомляємо, що для контролю за діяльністю об’єднання загальними зборами мешканців будинку від 22.04.2010 р. було обрано ревізора – Мороз Олену Йосипівну. В обов’язки ревізора входить перевірка всіх фінансових документів, копії яких Ви запитували (платіжні доручення, договори, чеки та квитанції). Остання перевірка проводилась весною 2011 р., висновки фінансової перевірки ревізором правлінню ОСББ «Шевченко 4-А» не надавалися, тому вони не були оприлюднені на сайті.

  Звертаємо Вашу увагу, що до правління ОСББ «Шевченко 4-А» надійшли кілька скарг від членів ОСББ, які поставили підписи під колективним зверненням, надісланим Вами. Вказані члени ОСББ повідомляють, що під час збору підписів їх було введено в оману і проінформовано, що підписи збираються від імені правління ОСББ. Вважаємо, що дана ситуація є недопустимою і попереджаємо Вас утриматись від подібних зловживань довірою мешканців у майбутньому.

  12.12.2011

  З повагою,
  Голова правління ОСББ «Шевченка 4-А»
  (В.Д. Шафоростов)

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 22:46

  Метки: , ,