RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 19Янв

  О нас пишут
  Сегодня про нас написали заметку на сайте “Украинские города в интернете”. Почитать ее можно по ссылке.

  В 09:23 ссылка на эту заметку появилась на портале Ukr.net, после чего наш сайт посетили более 100 человек.

  Ну что же, приятно, что нас заметили :)

  Полный текст статьи “Вперше у Броварах створено сайт мешканців житлового будинку!”:

  Спонукані численними проблемами та недоробками у житловому будинку по вул. Шевченка, 4-а (м.Бровари Київської області), його мешканці створили персональний веб-сайт (www.shevchenko4a.brovary.org ), на якому інформують один одного та громадськість про існуючі проблеми та їх вирішення. У Броварах це перший приклад того, як громадяни за допомогою сучасних інформаційних технологій самоорганізовуються задля захисту своїх прав та вирішення існуючих проблем. Спонукало мешканців будинку по вул. Шевченко, 4-а, до такого незвичного кроку небажання забудовника (ТОВ ДБК “Меркурій”, ген.директор В.Белік та дир. В.Ханжусь), ЖЕКу та місцевих чиновників ладнати існуючі недоробки та вирішувати проблеми у новобудові.

  Серед проблем, які активно обговорюються на сайті і які непокоять мешканців будинку, варто назвати проблеми з опаленням та водопостачанням, незадовільність роботи ЖЕКу, численні недоробки у будинку та небажання з боку забудовника ТОВ ДБК “Меркурій” їх ладнати, відсутність у дворі належних парковки та дитячого майданчика, проблеми з прибиранням сміття, невиправдано завищена вартість комунальних послуг та відсутність їх якості тощо.

  Запрошуємо всіх відвідувати сайт: www.shevchenko4a.brovary.org  

  А депутатів Броварської міської ради та кандидатів на посаду Броварського міського голови просимо звернути увагу на існуючі проблеми у житловому будинку по вул. Шевченка, 4-а, та сприяти у їх вирішенні.

  Фотографии сайтов:

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 17:46

  Метки: ,