RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 10Окт

  Кілька днів тому один із автомобілістів нашого будинко видрав із землі один із стовпчиків і почав паркувати свою автівку прямо на купі з піском, де граються діти.

  Це сумнозвісна чорна “Хонда”, власником якої є мешканець кв.№44 (який до того ж має найбільшу у будинку заборгованість – 3677,52 грн за 24 місяці).

  Щоб звернути увагу порушника на те, що по-перше, цей “зелений острівець” спеціально огородили, щоб туди не заїжджали машини, а по-друге, що з брудної автівки у пісок капає багато небезпечних речей, на лобовому склі машини активістами будинку було залишено повідомлення “ПАРКУЮСЬ КАК БЛОНДИНК”.

  Розлючений таким до себе відношенням 20-річний порушник з корнем повиривав кілька стовпчиків і мало не вчинив бійку з членами правління ОСББ.
  “Автівку свою паркую і буду там паркувати!” – прокоментував він дану ситуацію – “бо повертаюсь я пізно і мені паркуватися немає де, а стовчики я за собою вставляю!”

  Напевно, пан Сергій вважає, що стовпчики ставились для всіх водіїв, окрім нього, а для нього їх можна і повиривати. Просимо небайдужих мешканців долучитися до даної ситуації та організовано знайти методи впливу на даного порушника.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 17:44

  Метки: , ,