RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 08Апр

  З моменту введення будинку в експлуатацію у підвалі спостерігаються постійні шуми та вібрації насосів водопостачання. Викликане це дешевим обладнанням, яке було встановлене забудовником – ТОВ БДБК “Меркурій” та його некоректним монтажем.
  І відчуваються ці шуми не лише у квартирах мешканців перших поверхів, вночі глухі стуки чутно навіть на шостих-сьомих поверхах будинку.

  У 2010 році працівники ТОВ БДБК “Меркурій” зробили першу спробу усунути шуми – вони встановили пінопластиролові плити на стелі підвалу, однак жодного ефекту це не дало.

  Восени минулого року до вирішення цієї проблеми мешканцями залучалися представники “Держенергонагляду”, які надали припис забудовнику – ТОВ БДБК “Меркурій” провести роботи по усуненню понаднормових шумів у підвалі будинку. “Меркурій” даний припис проігнорував.

  Після звернення мешканців будинку до міського голови у кінці 2011 року до роботи долучились спеціалісти КП “Броваритепловодоенергія”. Було проведено заміну зворотних клапанів: замість фланцевих були встановлені різьбові, було встановлено одну вібровставку. В результаті виконаних робіт рівень шумів дещо зменшився, однак основну причину шумів все ж ліквідовано не було: удари насосів все так же мають місце.
  Як повідомляють мешканці, у деяких квартирах першого поверху від постійних вібрацій навіть почала відпадати плитка!

  За власний кошт усунути дану проблему ми з Вами не можемо, тому будемо знову звертатися до міського голови з проханням посприяти у вирішенні даної проблеми та залучити працівників комунальних підприємств міста.

  Я підготував текст нашого колективного звернення, на наступному тижні зберемо підписи і після Пасхи направимо до міського голови.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 01:28

  Метки: , , , ,