RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 18Апр

  ЛапшаСегодня мы получили от ДСК “Меркурий” очередную порцию лапши официальный ответ на наше коллективное письмо в прокуратуру.

  В нем все размыто и неясно: наши жалобы частично подтверждены и часть из них (а что конкретно?) будет исправлена.

  Также в письме несколько раз подчеркивается, что ДСК “Меркурий” договорился о передаче дома на баланс КП “Служба замовника”. А также говорится о том, что жильцы дома не желают создавать ОСББ и брать на себя ответсвенность за обслуживание дома!

  Предлагаю Вашему вниманию полный текст письма в его первозданном виде:

  Pdf-версию письма можно скачать по ссылке.

  Текстовая версия письма:

  УКРАЇНА
  Товариство з обмеженою відповідальністю “Броварський домобудівний комбінат “МЕРКУРІЙ”
  07403 м. Бровари Київська обл. Кутузова, 131
  р/р 2600615466001 в АБ “Київська Русь”
  МФО 319092, ЗКПО 03391260 Св.№13625016 ІПН 033912610060

  Тел. (4594) 6-72-06, тел/факс 6-47-94
  № 01/199 від О1 .04.2010 р.

  Броварському міжрайонному прокурору Щербині СА.
  Міністру з питань житлово-комунального господарства України Кучеренку О.Ю.
  Міністру регіонального розвитку і будівництва України Куйбіді В.С.
  Виконуючому обов’язки міського голови, секретарю Броварської міської ради Сапожку І.В.
  Мешканцям будинку за адресою: м. Бровари, вул. Шевченка, 4а

  На колективне звернення мешканців житлового будинку по вул. Шевченка, 4-А повідомляю наступне:

  Претензії мешканців по будівництву будинку та його утриманню частково мають місце. Вони обстежені комісією і розроблено міроприємства по їх усуненню в квітні-травні місяці. Це відноситься до зауважень пов’язаних з протіканням в окремих місцях даху будинку, водовідвідних жолобів та конструкцій по снігозатриманню.

  Стосовно водовідвідної каналізації то її виконання не було передбачено проектом, так як в цьому районі, де побудований будинок відсутня міська мережа зливової каналізації. Проектом передбачено відвід дощової та талої води по рельєфу місцевості.
  Стосовно претензій по роботі опалювальної системи будинку, то її не існує. Опалювальна система виконана згідно проекту, систему було перевірено на тепловий ефект, зауважень в її роботі не було.

  Щодо утворення повітряних пробок ми неодноразово зверталися в теплопостачальну організацію щоб не було перепадів тиску, так як від цього виникають повітряні пробки. Так як будинок по вул. Шевченка, 4-А передається на обслуговування в комунальне підприємство “Служба замовника”, то згідно акту прийняття-передачі всі зауваження будуть усунені і мешканці будинку матимуть краще обслуговування.

  Є місце втручання мешканців в систему опалення, коли вони самовільно переобладнують системи теплопостачання та переводять на індивідуальне опалення свої квартири і тим самим порушують гідравлічну схему системи теплопостачання будинку.

  З приводу утримання будинку, вивозу сміття, роботи ліфтів то ставимо до відома, що ТОВ БДБК “Меркурій” окремо по кожному будинку не проплачує відповідним службам кошти, якщо сміття вивозиться, то воно вивозиться з усіх будинків і рахунки виставляються за послуги (об’єм), які надані, це також стосується і проплат за ліфти.

  На сьогоднішній день заборгованість мешканців будинків по комунальних послугах та утримання будинку в цілому складає понад 484 тис. грн. в тому числі по житловому будинку по вул. Шевченка, 4-А – 43544 грн. на 21.03.2010 р. Це ті кошти, при здійсненні проплат мешканцями будинків, яких-би вистачило розрахуватися за вивіз побутового сміття, обслуговування ліфтів, якісного надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території робітниками ЖЕВ (які від систематичних несплат мешканцями будинку не мають змоги по декілька місяців отримати заробітну плату).
  Зауваження, щодо поточного ремонту будинку, то ніякий поточний ремонт не покращить стану будинку, якщо самі мешканці псують стіни, підлогу, ліфти проводячи перебудову своїх квартир на власний розсуд, захламляють місця загального користування мішками з будівельними відходами та інше.

  ТОВ БДБК “Меркурій” позбавлений можливості обслуговувати якісно житлові будинки, так як систематичні несплати мешканцями будинку комунальних послуг, квартирної плати, відсутність на значний час роботи на підприємстві, тяжкий фінансовий стан, який виник через несплату замовником коштів за виконані роботи (Управлінням капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації за ремонт приміщення обласної прокуратури в сумі – 1504 тис.грн.).

  Згідно законодавства при здачі будинку в експлуатацію побудованого за кошти мешканців повинно створюватись ОСББ. Ми неодноразово збирали збори мешканців житлових будинків для створення ОСББ, але всі відмовляються, ніхто не хоче брати на себе
  невдячну роботу.

  На сьогоднішній день знайдено порозуміння з керівництвом міста щодо передачі житлових будинків на обслуговування комунальному підприємству “Служба замовника” до створення мешканцями житлових будинків ОСББ. Підприємство, яке обслуговує всі житлові будинки міста, що знаходяться в комунальній власності міста покращити якість надання послуг по утриманню житлових будинків.

  Директор ТОВ ДБК “Меркурій” В.Л. Хандусь

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 00:28

  Метки: