RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 21Сен

  Броварська міська влада здійснює тиск на ОСББ нашого міста і вимагає від нас, щоб ми затверджували наші тарифи у виконкомі!

  У разі, якщо тариф не буде затверджено, нам погрожують, що соціально незахищеним мешканцям нашого будинку буде відмовлено у наданні пільг та субсидій – а це вже просто нелюдяний вчинок.

  Позиція ОСББ “Шевченко 4-А” в цьому питанні є принциповою: виключне право на затвердження розмірів внесків та платежів належить загальним зборам ОСББ, тобто нам з Вами. КРАПКА. Ніяких спекуляцій щодо цього питання бути не може.

  До речі, позиція Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повністю співпадає з нашою позицією.
  Хочу подякувати друзям з мережі http://proOsbb.info за наданий лист Міністерства №7/14-8961 від 15.08.2011 р., в якому перший заступник міністра О.М.Аліпов дає пояснення щодо питання затвердження тарифів ОСББ органамі місцевої влади.

  З листом можна ознайомитись тут: Google Docs.

  Наведу основні думки, зазначені у листі:

  1) Визначений загальними зборами ОСББ розмір внесків (платежів) на утримання будинку і прибудинкової території не потребує затвердження чи погодження органами державної влади чи місцевого самоврядування;

  2) Міністерство вважає, що за умови затвердження на загальних зборах ОСББ розміру внесків (платежів) на утримання будинку і прибудинкової території, який відповідає затвердженому в кошторисі об’єднання розміру витрат на такі цілі, що підтверджується документально (витяг з протоколу загальних зборів, копія кошторису об’єднання), відсутні правові підстави для відмови споживачам, які мешкають у будинках ОСББ, в наданні пільг і субсидій, чи об’єднанню — в відшкодуванні таких пільг і субсидій.

  Ми сподіваємось, що цей лист буде корисним для колег по ОСББ та для представників органів місцевого самоврядування для вирішення спірних питань щодо затвердження розмірів загальнообов’язкових внесків та платежів.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 21:39

  Метки: ,