RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Панель управления

Архивы публикаций

 • 22Июл

  Напевно, багато хто з мешканців помітив неприємний запах каналізації, який розпосюджується через підвали та ліфтові шахти на цих вихідних.

  Причина запаху — засмічення каналізаційної труби у першому під’їзді (стояк квартир 1,3,5,7…19). Щоб усунути проблему сантехніку знадобилося близько 3 годин, чого лише у каналізації не було знайдено: і предмети гігієни (підгузники, прокладки), і огірки, і навіть пластикові пляшки!

  Запах скоро має вивітритися і все буде нормально, але мешканцям першого під’їзду варто серйозно замислитися над тим, що вони викидають до каналізаційної труби, інакше наслідки можуть бути дуже і дуже серйозними (особливо можуть постраждати мешканці нижніх поверхів).

  Нагадаю, що півтора роки тому в цьому самому під’їзді і в цьому самому стояку вже була така сама проблема.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 20:52

  Метки: ,

 • comtesse

  Откуда только берутся такие люди? Неужели они никогда не жили в домах, где есть канализация, и не знают, что нельзя сливать в нее вышеуказанные предметы гигиены и прочий крупный мусор? Видимо, с ними необходимо провести инструктаж о правилах пользования канализацией в многоквартирном доме.
  Кстати, хотелось бы, чтобы общественность нашего дома также высказалась против выгула собак на нашей детской площадке. Ведь это же нарушение всех санитарных норм. Где это видано, чтобы собак целенаправленно выводили на площадку, чтобы они там гадили? А ведь туда приходит играть столько малышей!

  • Звичайно, обурюються люди! Мені нещодавно сусідки, у яких є маленькі діти обурювались, як можна дозволяти вигулювати собак на дитячому майданчику.
   Хоча, тут на сайті деякі власники розповідали, що у них собачки дуже виховані і розумні, тому в жодному разі таким неподбством не займаються

   • comtesse

     Какие бы ни были воспитанные собачки, детская площадка — это не место для их выгула. В цивилизованной стране хозяев за такое нарушение уже давно бы оштрафовала полиция.