RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Панель управления

Архивы публикаций

 • 28Фев

  Повестка общего собранияПитань для загальних зборів багато і обговорювати їх, як раніше неодноразово відзначалося читачами, потрібно не на сайті, а на загальних зборах мешканців.

  Одначе, щоб не допустити балагану, порядок денний зборів та перелік питань для обговорення будуть складені попередньо і внесення змін до нього безпосередньо під час зборів заохочуватись не буде.

  На сьогоднішній день я вважаю за потрібне внести до порядку денного зборів наступні питання:

  Загальне

  * Заслухати звіт голови правління ОСББ Шафоростова В.Д. щодо фінансових та господарських результатів діяльності об’єднання;

  * Заслухати звіт голови ревізійної комісії ОСББ Мороз О.Й. стосовно результатів фінансових перевірок роботи ОСББ.

  * Розглянути новий склад ревізійної комісії; (можливо, будуть самовисуванці?)

  Благоустрій

  * Відновити глухий паркан з усіх сторін внутрішньодворової території. Залишити єдиний вхід та в’їзд до будинку з боку вул.Проектної; (необхідно, щоб припинити всі дискусії щодо закриття наркопритону)

  * Доручити правлінню ОСББ розрахувати кошторис по встановленню шлагбауму на в’їзді до внутрішньобудинкової території зі сторони вул.Проектної, зібрати кошти з мешканців будинку та встановити шлагбаум з електронною системою безпеки, що дозволить впускати до двору лише транспортні засоби, що належать мешканцям або обслуговують мешканців будинку; (дуже багато мешканців звертались з цим проханням)

  Боротьба з порушниками

  * Встановити пеню за несвоєчасну оплату послуг з утримання будинку у розмірі 1% за кожен день заборгованості, починаючи з 30-го дня після виникнення заборгованості;

  Кошторис

  * Встановити розмір щомісячних внесків за послуги з утримання будинку у розмірі:
  — для мешканців 1 поверху — x,xx грн/кв.м.
  — для мешканців 2-10 поверхів — y,yy грн/кв.м.
  (з розміром оплати поки що не визначились, потрібно ще раз переглянути зарплати працівників об’єднання, інакше у нас не буде жодного)

  Ваші пропозиції та доповнення, шановні сусіди?

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 23:08

  Метки: , , , , ,

 • Перечитал на досуге устав ОСМД — очень интересный документ, знаете ли.
  Добавил еще пару пунков в повестку собрания: про отчет председателся ОСМД о результатах деятельности и про исключение из членов ОСМД неплательщиков и нарушителей (как результат — лишение их права голоса на общих собраниях членов ОСМД).

 • Насчет лишения членства в ОСМД — мы почему то забываем про такой метод воздействия. Вот, например, в одном из ОСМД Киева вообще за вступление в ОСМД нужно внести взнос в размере 100000 грн. У нас, напомню, членство бесплатное — на основании заявления от собственника.

 • Еще были 2 предложения от Александра:
  >> Введеня штрафів за неналежне паркування та засмічення громадських міць.(До речі окрема стаття наповнення бюджету)
  >> Розширення парковки за рахунок так званої «зеленої зони» біля смітєзвалища.
  По поводу первого — внесу, по поводу второго — обсудить конечно можно и поручить правлению оценить стоимость работ и целесообразность, но это, по-моему, вопрос спорный

 • Обновляем список собственников — членов ОСМД, которые имеют право голоса на общем собрании. Напоминаю, что членами ОСМД автоматически становятся его основатели, проголосовавшие ЗА его создание на общем собрании.
  Новые (и передумавшие) собственники могут написать заявление про вступление в ОСМД и занести его председателю. Бланк скоро будет выложен на сайте.

 • Добавил в повестку дня вопрос о назначении нового председателя ривизионной комисии (и новых ревеизоров). Желание такое пока что никто не изъявлял — возможно, будут добровольцы на собрании?