RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Панель управления

Архивы публикаций

 • Опалення увімкнено, перевіряйте свої батареї, спускайте повітря — і будьте дуже уважними щодо кранів у коридорах: з нашим забудовником можна очікувати будь-яких проривів. Телефон сантехніка тел. (067) 984-63-87 — Михайло ІвановичЩодо увімкнення електроенергії: юридичні питання сьогодні майже владнали, на завтра викликаємо представників РЕСу для увімкнення. Є одна вимога від РЕСу — встановлення екрану з орскла перед вимикачами, завтра маємо вирішити

  • ???

   Вот именно, почему это правление не обращает внимания на краны в коридорах!!!!Вот я не могу понять одного, почему жильцы сами должны этим заниматься????Мы вчера с краном в коридоре провозились, а никто из Вас так и не поинтересоваться в чем проблема!!!!!у Вас все вокруг виноват, кроме Вас!!!!!

   • Сантехніка повідомили? Не приїхав?

    • Vadim

     Добрий день, мені цікаво, якщо сантехнік не приїде сьгодні завтра, то вода так і буде бігти?
     Також цікавить питання, якщо сантехнік усуне цю несправність, то йому треба платити чи ні з своєї кишені?

     • Та що там у вас трапилось, ви пояснити можете?
      Коли сантехніку повідомили? Що каже?

     • Vadim

      Шановний ,я вчора самостійно усунув течію, але ж Ви написали, що «Сантехніка повідомили? Не приїхав?» от я і запитую, що робити тим людям які не можуть самостійно усунути несправності в нашій системі опалення, водопостачання, каналізаціі, чи наше правління разом з так званим сантехніком взагалі займалося питанням підготовки будинку до опалювального сезону.

     • Телефонуєте сантехніку — він приїжджає і усуває проблеми, які виникли до входу труби в квартиру. Якщо Ви самі усунули, не викликаючи сантехніка, то в чому проблема? Щось я не розумію, через що ґалас?

     • Vadim

      Сергій, галас через те, що якби мене небуло удома, то залило б увесь підїзд  і вашу квартиру у тому числі, чим Ви займалися до включення опалення, чому не було перевірено крани і з єднання на вхід у квартиру, що робить сантехнік.

     • Ну так формулюйте проблему якось зрозуміліше!
      Не знаю, що там і як відбувалось вчора, знаю лише те, що В.Д. вчора цілий день провів у РЕСі, укладаючи угоду

     • Vadim

      Сергій, я не питаю про вчорашній день, чим Ви займалися на протязі останнього тижня, місяця,  чому не виконуєте своїх обов язків, як правління ОСББ. Ви ж маєте слідкувати за будинком, перевіряти усі інженерні системи вчасно. Повідомляти дюдей, якщо виникають якісь проблеми і миттєво реагувати на них. Я можу зробити висновок тільки один, що серед людей які входять до правління не має господаря — яким має бути насам перед  голова.
      Ви ж в свою чергу добре тільки говорите та обіцяєте, а саме погано те, що Ви не хочете змінюватись, не прислухаєтесь до людей.