RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Архивы публикаций

 • 05Дек

  Письмо из городской администрацииНаконец-то мы получили первый ответ на открытое письмо жильцов нашего дома.
  Ответ прислали из управления жилищно-коммунального хозяйства, которое рассматривало этот вопрос по поручению и.о.мэра Сапожко Игоря Васильевича.

  Нам сообщают, что проблемы, изложенные в нашем письме, частично подтвердились:
  1. Лифты уже ввели в эксплуатацию;
  2. Лампочки в подъездах вкрутили, но внутридворовое освещение на момент проверки отсутствовало;
  3. Лужи в подвалах комиссия сочла незначительными, следов подтопления не выявлено;
  4. Отсутствие водоотводной канализации подтвердили;

  По результатам обследования дома и прилегающей территории городская администрация направила письмо в ДСК “Меркурий”, в котором указали необходимость исправления всех этих недостатков.

  PDF-версию полученного письма можно скачать здесь.

  Текстовая версия письма:

  БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Управління житлово-комунального господарства
  07400, Київська область, м. Бровари, вул. Грушевського, 2 т/ф 6-04-13, т. 5-20-16

  Про усунення недоліків будівництва та незадовільне утримання житлового будинку

  Ваше колективне звернення на адресу в. о. міського голови про усунення недоліків будівництва виявлених в процесі експлуатації будинку та незадовільне обслуговування житлового будинку по вул. Шевченка, 4-а ЖЕВ ТОВ «Броварський домобудівельний комбінат «Меркурій»», за дорученням, розглянуто управлінням житлово – комунального господарства Броварської міської ради. По суті звернення повідомляю наступне.

  Для з’ясування обставин, викладених у Вашому зверненні, спеціалістами УЖКГ спільно з представниками відповідних комунальних служб міста та обслуговуючої організації ЖЕВ ТОВ «БДК«Меркурій»» 29.10.2009 року і 04.11.2009 року проводились обстеження зазначеного житлового будинку та прибудинкової території. Факти викладені у зверненні частково підтвердились.
  На даний час ліфти в будинку працюють, підвальне приміщення знаходиться в задовільному стані, слідів підтоплення не виявлено.

  Працівниками ЖЕС ТОВ «БДК «Меркурій»», проведені роботи по ремонту освітлювальних приладів та заміні лампочок на сходових клітинах і площадках, прибудинкова територія на момент обстеження не освітлювалась.

  За результатами обстеження і вирішення питання по суті, керівництву ТОВ «БДК «Меркурій»» направлено лист в якому вказано про необхідність виконати роботи по наладці ліфта в 4 під’їзді, вирішити питання по відводу дощових вод з прибудинкової території та її освітленню, а також попереджено про персональну відповідальність за виконання обов’язків по утриманню в належному технічному стані житлового фонду, що перебуває у відомчому управлінні ТОВ «БДК «Меркурій»».

  Слід зазначити, що мешканці можуть вирішувати в судовому порядку питання відшкодування матеріальних та моральних збитків, які спричинені недоліками в роботі будівельної організації ТОВ «БДК «Меркурій»» та невиконанням надавачем послуг – ЖЕВ «БДК «Меркурій»» своїх зобов’язань по утриманню житлового фонду.

  Заступник начальника управління А.П.Смалько

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 23:02

  Метки: , , , ,