RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Панель управления

Архивы публикаций

 • 08Апр

  Шановні друзі!
  Гарні новини: найближчим часом, після затяжної відсутності, я повертаюсь до рідного ОСББ «Шевченко 4-А», а це значить, що на нас чекає багато нових і цікавих речей.

  Розпочинаємо з ряду технічних оновлень на сайті, основною метою яких є зробити спілкування більш простим та зручним для читачів. З сьогоднішнього дня запроваджено нову перевірену часом систему DisqUs, яка дозволяє залишати коментарі без необхідності реєстрації на сайті, додатково додається можливість використовувати аккаунти з соціальних мереж.

  Взагалі акцент спілкування буде спрямовано в напрямку соц.мереж, оскільки саме за допомогою них можна регулярно та оперативно розповідати про те, що відбувається в будинку. Якщо Ви маєте аккаунти в соц.мережах, то закликаю підписатися на наші оновлення ВКонтакте, у Facebook, Google+ та Twitter для зручного отримання новин.

  Щодо нової системи коментування, то єдиною значною зміною буде те, що тепер коментарі відображатимуться від новіших до старіших (раніше було навпаки — останні коментарі були знизу), також додалась можливість відповідати на конкретні коментарі (деревовидні коментарі).
  В даний момент відбувається імпорт всіх наших попередніх коментарів до системи Disqus, спеціалісти обіцяють, що роботи буде завершено впродовж 24 годин — жоден коментар не повинен зникнути.

  На сьогодні це всі новини — слідкуйте за оновленнями ;-)

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 00:36

  Метки:

 • Також з’явилася можливість сказати [Подобається] як публікації, так і окремим коментарям

 • До речі, цікава статистика: за 2,5 роки існування сайту ми з Вами встигли подискусувати у 199 темах і залишити 2571 коментар!