RSS Новини Броварів

Наші сусіди

Панель управления

Архивы публикаций

 • 11Окт

  Кошторис підготували, документи для РЕСу познаходили, тепер нарешті дійшли руки розповісти про плани щодо благоустрою парковки.

  Перш за все хотілося б зазначити, що є територія, яка придатна для того, щоб за її рахунок розширити та покращини парковку і є бажання це зробити, але, як завжди, у ОСББ не вистачає коштів.

  Відомий і дієвий спосіб отримати кошти — це залучити у благоустрій парковки інвестиції. А інвесторів потрібно якимось чином зацікавити, потрібно запропонувати такі умови, за яких мешканцям буде вигідно вкладати гроші у розбудову території.

  План наступний:
  На загальних зборах пропонується вирішити питання про облаштування парковки на частині території, що не використовується, встановити за рахунок ОСББ блокіратори та передати ці новооблаштовані паркомісця в оренду зацікавленим мешканцям будинку. Кошти, отримані від оренди, направити на благоустрій решти парковки: розмітка місць, встановлення шлагбауму та відеоспостереження.

  Звучить непогано, давайте розглянемо аспекти.

  1. Де можна облаштувати додаткові парковочні місця?

  В першу чергу — це 10-12 місць вздовж паркану з Тепломережею (біля 1 під’їзду);
  В другу чергу — це 16-20 місць вздовж паркану з Купавою;

  2. Яка вартість оренди?
  Вартість оренди буде встановлена загальними зборами. Вже зараз зрозуміло, що це буде сума між 200 та 500 грн на місяць. Відповідно, з 10 місць за місяць ми з Вами додатково отримуватимемо від 2000 до 5000 грн.
  Як встановити вартість? Досить важко.
  Є мешканці, які готові платити 400-500 грн на місяць, щоб мати індивідуальне парковочне місце, а є мешканці, які вважають, що тариф має бути 200 гривень.

  Якщо розглядати ситуацію з фінансової вигоди всіх мешканців, то логічніше, звичайно, отримувати додаткових 5 тис на місяць замість, скажімо, 2 тис.
  Але вирішувати загальним зборам, звичайно.

  3. Де взяти кошти на облаштування парковки?
  Орендарі мають сплатити на 1 або на 2 роки наперед. Вони будуть протягом цього терміну користуватися паркомісцем, а ми для всіх обладнаємо нормальну парковку з відеоспостереженням та шлагбаумом.

  4. Місць на всіх не вистачить. Як розподілити?
  Перш за все, думаю, буде логічним, що це мають бути мешканці, які не мають заборгованості по внескам.
  Далі бачу 2 можливих варіанти, які можна застосувати і разом:
  1) Простий і банальний жереб серед бажаючих, готових інвестувати кошти;
  2) Шляхом визначення найкращої пропозиції. Скажімо, якщо за 200 грн готові орендувати 50 осіб, а за 400 грн готові орендувати 20 осіб, тоді можна орендувати місця тим, хто готовий зробити більший внесок.
  Вирішимо на зборах

  Ну, ніби все. Якщо щось не зрозуміло — телефонуйте або запитуйте в коментарях.

  Рекомендувати друзям

  0

  Добавил Сергей Иллюхин в 18:37

  Метки: ,

 • Гость

   «встановити за рахунок ОСББ блокіратори та передати ці новооблаштовані паркомісця в оренду зацікавленим мешканцям будинку.» У вас же денег нет)) «Орендарі мають сплатити на 1 або на 2 роки наперед»-Смешно))))))) Вам же доверять нельзя…Вы ж потом опять скажете ,что денег в ОСББ нет…и т.д. Да и вобще,в нашей стране что-либо на год-два вперёд платить нельзя.
  «Вже зараз зрозуміло, що це буде сума між 200 та 500 грн на місяць.»-за 200 грн парковка с охранником и на закрытой территории. 
  «Шляхом визначення найкращої пропозиції. Скажімо, якщо за 200 грн готові орендувати 50 осіб, а за 400 грн готові орендувати 20 осіб, тоді можна орендувати місця тим, хто готовий зробити більший внесок»- что за аукцион???Все жильцы дома должны иметь возможность ставить машину на одинаковых паркоместах. Сделайте просто нормальную парковку со свободными местами со шлакбаумом и видеонаблюдением,а владельцы авто сдадут на это дело единоразово например по 500 грн.(или собрание решит сумму)

  • «Все жильцы дома должны иметь возможность ставить машину на одинаковых паркоместах.»

   В доме 108 квартир. У некоторых в собственности не один автомобиль. То-есть для обустройства паркововочных мест для ВСЕХ желающих надо снести детскую площадку и клумбы под домом. Я верно Вас понял?

   «владельцы авто сдадут на это дело единоразово например по 500 грн.»

   А не владельцы, но которые станут владельцами, а те которые снимают квартиры в доме — они, я так понимаю, автоматически лишаються права на парковку?

   • Гость

    Не все жильцы ставят машины возле дома,многие на парковке. Достаточно просто расширить парковку,как писал Сергей.Что вы всё утрируете,вам делать нечего? 
    Вы что,хотите деньги у не владельцев собрать?Удачи)))))))))))
    Почему это лишаются права те,которые снимают квартиры? Вон они ставят себе спокойно машины…А почему вы мне эти вопросы задаёте по поводу жильцов у которых нет машины или которые снимают квартиру? Сергей составил план,я выразила своё мнение.На собрании каждый выразит своё мнение и будет так как хочет большинство…Мест для всех хватит,их бы и сейчас для всех хватило,если б с Симоненка не ставили чужие машины. Но парковку расширять всё равно нужно,так как люди приобретают машины и мест становится меньше.

    • Пример: у меня сегодня нет машины — чего я буду сдавать деньги, завтра она у меня появляется — я начинаю ставить машину во дворе. Получится, что деньги я не сдавал, а пользоваться буду.
     Пример второй: я сдаю квартиру, я здесь не живу и проблемы двора для меня это только уплата коммуналки. Где и как будет ставить съемщик машину меня не волнует. Поэтому платить за расширение парковки или установки шлагбаума мне нету резона. 

     А это ставит заплативших и не заплативших в неравные условия.

     Это, к примеру, выглядит так же, как  я сегодня плачу за уборку двора, вывоз мусора, пользования лифтом, а кто-то нет. А пользуюсь как я так и тот кто не платит.

     • Гость

      Это так же как и 300грн. сдавали на ремонт офиса…Кому он нужен? Кто им пользуется? Сдали деньги опять же не все…но большинство…
      Нужно решать на собрании…

     • ну не дома ведь всю документацию хранить, паспортиста принимать, печатать платежки :-) . Так, что офис нужен (мое личное мнение).
      А все остальное, действительно, чё мы дисскусируем. На сборах все и обсудим. Главное чтобы галдежа не было, и не сводилось к формуле «-Дурак!», «- Сам дурак»:-).

 • CIVIC

  вопрос такой. я покупаю паркоместо ставлю машину. и уезжаю на две недели в отпуск. то мое место будет закрытым и никто не сможет на него стать??? а если у меня в семье 4 авто и все четыре места заблокируем и уедим… та же картина??? 
  1. Расширить парковочную зону во дворе.
  2. Перенести баки мусорные на въезд во двор где сплошная стена. ни окон ни дверей.  ВД утверждает что там 20ти метровая зона не выдержанна??? ок. 1. там если поставить под зеленой забор то без проблем заедит туда мусорка и все заберет.   — зачем этот экстрим как вот сейчас наблюдал мусоровоз ели проехал по двору… 
  п.с. не все наверное видели как у мусоровоза лопнуло колесо и его закинуло на бардюр на вьезде во двор. благо там не было машин на зеленой зоне. и благо что это не произашло на 20 метров вперед. так как пострадали бы авто…. 
  насчет 20ти метров.. у меня вопрос кто то замеррял сколько метров к дому по улице симоненка на глаз там явно менее 20 метров. так что ж получаеться муссорка не законно стоит в этом месте???? 
  и почему жители дома по симоненка на втором этаже должны вдыхать ароматы мусорки в летнее время.. 

  • Можна, наприклад, розширити парковку за рахунок жовтої та червоної зон. Одну зробити платною, а іншу спільною, виграють і ті, і ті. 
   Щодо 4 автівок, так наврядчи жереб видасть 4 місця одній квартирі. А якщо і видасть, то по нормальному у разі відпустки варто було б залишити місце відкритим та й усе

   • CIVIC

    у нас не подземный паркинг, не стоянка, что бы места делать платными… Жеребъевка какая то — бредятина полнейшая… 
    убираем бардюры,ровняем землю.. бросаем асфальт и готова широкая парковка. мало этой парковки?? хотите платную??? За муссоркой заброшенная территория… вот там и делайте свои платные парковки. берите в оренду участок, обустраивайте и паркуйте.. там уже и орхана есть. а во дворе сделать шире и ограничить доступ посторонних транспортных средств. все очень просто. а потом уже смотреть по ситуации нужны платные места или не нужны….

    ато так еще и до вертолетной площадки дойдем)) и двух-уровневого паркинга крытого

    • Джерело фінансування? 

     • CIVIC

      проблема бардюры снять ????? трактор за час управиться с выравниванием..  час = 400 грн если не ошибаюсь. в интернете при желании посмотреть… остольное дело за малым… 
      когда снимете бардюры.. начнете равнять..люди в грязб поставят авто.. но явно виднобудет что ВЫ что то ДЕЛЕАЕЕТ!!!!!! а не осуждаете попустуто и Джерело фінансування — будет проще найти..и асфальт по дешевле из отходов на петровке купить можно там горы этого снятого асфальта лежат…. НАЧИТЕ ЧТОТО ДЕЛАТЬ!!! 

    • CIVIC

     в Броварах гараж можно за 300 грн снять.. а тут открытая парковка за 400… 

     • Комусь подобається мати парковку біля будинку, більше ніж гараж. А комусь подобається гараж — до того ж ще й дешевше